En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Mount&Blade Warband: Viking Conquest Çıktı

1 Beğeni Yorum
mbwarband_vikingconquest_dlc_cikti_oyunmodlari

mbwarband_vikingconquest_dlc_cikti_oyunmodlari

Warband’ın yeni DLC’si Viking Conquest artık aramızda. Tarihsel olayların çokca işlendiği , 300’den fazla şehir ve köyün bulunduğu Britanya adaları , Frisia , Danimarka ve Norveç haritada yerini almış durumda. Oyunda 21 krallık ve 6 kültür bulunmakta olup oyuncunun karanlık çağı tüm detayları ile yaşaması için birçok özel etkinlik bulunmaktadır.

200 den fazla tarihi karakter , 100 den fazla yeni NPC ve efsanevi figürlerinde oyuna eklendiğini , yasaların yetersiz kaldığı ve güçlünün zayıfı ezdiği bir dünyada Warband’ın keyfini sürmenizi bekliyor. Karanlık çağda kullanılan teknelerin neredeyse tamamı oyunda mevcut. Artık at üstünden ziyade deniz savaşlarıyla oyunu farklı açıdan oynama imkanına sahip olacaksınız.

Mount&Blade Warband Viking Conquest DLC’si 31 TL olarak satın alabilirsiniz. Satın almak için ;

https://www.taleworlds.com/en/Games/VikingConquest/Buy

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir