Nasıl Yüklenir ?

nasilyuklenir

Need For Speed Most Wanted Araba Yükleme(Resimli Anlatım)

Merhaba Sevgili Nfs.Gen.Tr Ziyaretçileri , Sitemizde İndirebileceğiniz Onlarca Modu Oyuna Nasıl aktaracağınızı anlatım . Sitemiz Sizlere Bütün Nfs Oyunlarında Hizmet vermeyi amaçlamaktadır.Başlayalım Öncelikle Herhangi Modu indirerek Deneyebilirsiniz Biz Renault Logan (Dacia Logan ) Yamasını Yükleyelim Dedik..(Devamını Okumak için Yukarıdaki Linke Tıklayın..)
Okumaya Devam Et >>>

 

Need For Speed Underground 2 ‘ ye Araba Yükleme Resimli Anlatım.

Merhaba Sevgili Nfs.Gen.Tr Ziyaretçileri , Sitemizde İndirebileceğiniz Onlarca Modu Oyuna Nasıl aktaracağınızı anlatım . Sitemiz Sizlere Bütün Nfs Oyunlarında Hizmet vermeyi amaçlamaktadır.Başlayalım Öncelikle Herhangi Modu indirerek Deneyebilirsiniz Biz Audi Q7  Yamasını Yükleyelim Dedik..(Devamını Okumak için Yukarıdaki Linke Tıklayın..)
Okumaya Devam Et >>>

 

Need For Speed Carbon ‘a Araba Yükleme Resimli Anlatım.

 

Merhaba Sevgili Nfs.Gen.Tr Ziyaretçileri , Sitemizde İndirebileceğiniz Onlarca Modu Oyuna Nasıl aktaracağınızı anlatım . Sitemiz Sizlere Bütün Nfs Oyunlarında Hizmet vermeyi amaçlamaktadır.Başlayalım Öncelikle Herhangi Modu indirerek Deneyebilirsiniz Biz Lotus  Yamasını Yükleyelim Dedik..(Devamını Okumak için Yukarıdaki Linke Tıklayın..)
Okumaya Devam Et >>>

 

Bir Yorum

  1. Merhaba burada need for speed shift 1 ve ikinci serisine nasıl araba modu yapacağımız anlatılmamış indirdiğim modları kuramıyorum admin nasıl yapılır hakkında yardımcı olur musun?

  2. KARDEŞ HİÇ BİR ARABA YAMASI YÜKENMİYOR DEDİGİNİZ GİBİ YAPTIM HİÇ BİRŞ YÜKLENMEDİ …

  3. Adminler nasıl site bu, dünya dosya indirdik 20 gündür nasıl dosya ekleniri hala koyacaksınız. Bari bırakında başkaları bu işi yapsın, bizlerde işimizi görelim.

    1. kardeşim malesef ekleyemedik. Hot pursuit XP’de çalıştığı için bilgisayarımıza dahi yükleyemedik. Anlayışın için teşekkürler..

  4. Hala bekliyorum arkadaşlar 20 gün oldu.. 2002 olan nfs hot pursuite nasıl arabaları yükleyeceğiz. bu sitede farklı yerlere de yazdım yok mu yardım edecek.??????????????????

  5. 2002 olan nfs hot pursuite nasıl arabaları yükleyeceğiz. 10 gündür bu sitede farklı yerlere yazdım yokmu yardım edecek.

  6. selam ben rizeden sinan bende bu siteye yeni arabalar fotoları yükl,cem bunu nasıl ve nerden yüklicem bi yardımcı olabilirmisiniz birde most wanted,a arabaları indirdim ve oyuna koymayı bilmiyorum nasıl yapacam bunu bir yardım etseniz bana…?))

  7. Ben normal mod leadersiz oyun kullanıyorum . Yamaları yüklüyorum fakat tekerlekler bi tuhaf kalıyor arabaya göre nasıl düzeltirim bi yardım pls

  8. Yaw admin. oyunu oynuyordum farklılık arim dedeim arabalar indirdim ve yaptım. iyi hoş güzel oynuyordum fakat. arabalar artık görunmuyor. görünüyorda tam görünmüyor yardım cı olursan swınırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı