Need For Speed Most Wanted İncelemesi

Tarih 29 Ağustos 2012 Gösterim İkonu 221 Gösterim Yorum İkonu 1 Yorum

Resimi görüntüleyemiyorum neden? tıklayınız.

Sponsor Bağlantılar

Güzel bir Hatunun Seslenmesiyle başlayan Most Wanted Serinin bence En güzel oyunudur ki Mos Wanted 2012 oyunu ile ikincisini duyurdular . Oyunda Araba Sürme Keyfi Hat Safada . Köprü geçişlerindeki Hava Boşluğu sesi hala beni cezbediyor. 15 Kişiden oluşan Kara Listenin İçine girmek ve zaman o kara listede  1.Olmamız gerekiyor. İlk başta Bir BMW bize tahsis edilmiş kendimizi kanıtlamamız için fakat biraz ilerledikten sonra belli bir yerde aracı çarpıyoruz mutlaka ben çarpmam kardeşim demeyin emin olun çarpıyorsunuz orada Aracı elimizden alıp Garaja çekiyorlar ve Bize 30.000 Dolar verip yeni bir araç almamızı istiyorlar. Araç satış noktasına vardığımızda bütün arabaları görebiliyoruz (UnderGround 2 de bu özellik yoktu zamanla arabalar açılıyordu ) Ama Arabaların altında bulunan Kara Listede 9. Olanlar Satın alabilir gibisinden bi ibare ve Elimizde ki mevcut parayla Sadece baştaki bir kaç arabayı satın alabileceğimiz çok geçmeden anlayıp hangisi hoşumuza gittiyse ve paramız da yettiyse onu satın alıyoruz. Aracı Satın aldıktan sonra "Safe House" yani güvenli ev aynı zamanda Garaj da diyebileceğimiz bir noktaya yönlenen GPRS i takip edip safe house ye gidiyoruz. Kara Liste 15. Elemandan başlayıp Onu geçebilmek için gerekli olan Yarışları , Polis Arabası Parçalama Görevlerini bitirmemiz gerekiyor. Onu geçtikten sonra Kara Listemizdeki Elemanla Onun koşullarında Yarışlar yapmamız gerekiyor. Bazı Elemanlar 3 bazı elemanlar ise 2 yarış istemektedir. İşte bu yarışlarıda geçersek eğer Bir Kademe üste Tırmanıyoruz. Şehirin belirli noktalarında MOBESE Kameraları MEvcut Bu Kameraların önünden olabildiğince hızlı geçerek Yine Derecemizi Yükseltiyoruz. Araba Modifiyeleri yine oyunumuzda mevcut. Aracımızın Motor yapısını güçlendirip Rakiplerimize fark atarken Biraz da görselliği unutmamamız gerekiyor Most Wanted Caddelerinde Serserilik Yapmak kıs tavlamak Bedava :) Eee O zaman Buyurun Most Wanted Caddelerine Sizleri Bekliyoruz..
Reklam Engelleyicisi kullanıyorsanız indirme bağlantılarını göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızdan Reklam Engelleyici uygulamayı devre dışı bırakarak tekrar deneyebilirsiniz.

Benzer Yazılar Yardım & Rehber kategorisinden Yazılar

1 Yorum

Yorum Sahibi
Ömer Faruk Yakar 20 Haziran 2016 - 23:19:37

Merhaba ben internetten most wanted indirdim.Oyuna giriyorum kariyerimi bmwyle yapıyorum.Yeni arabamı seçip entere basınca biraz doluyo sonra oyundan atıyo yardım edermisiniz?


Yorum Yapın