En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Need For Speed No Limits Ne Zaman Çıkacak ?

14 Beğeni Yorum
nfs_no_limit

Birçok büyük oyun projeleri gerçekleştirmiş firmalar birer birer mobil platformlara kaymaya başladı. Activision firması sevilen seri Call Of Duty’in bile son oyununu mobil plaftorma taşımayı başardı. EA Games’te Fifa 2015 ile buradaki yerini aldı. Fakat EA Games’in Mobil platformlarda ücretsiz olarak dağıtılan oyunlara desteğini çekeceğini açıklamasının ardından yine bir EA Games oyunu olan Need for speed serisinin sadece mobil platformlarda oynanabilecek olan versiyonu No Limit gündeme geldi.

nfs_nolimit_2

Asphalt 8 gibi mobil platformlarda çok oyunculu araba yarışları oyunlarının büyük ses getirmesi belkide firmayı böyle bir şeye itmiş olabilir. Paylaşılan birkaç ekran görüntüsü ile oyunun ücretsiz olacağını tahmin ediyoruz. Fakat oyun içi birçok aktivitede kullanmak için gerekli eşyaları para ile satın alabileceğiz. Zaten kaliteli bir rakibiniz pazarda ücretsiz olarak dağıtımda ise ve siz gelişmiş bir firmada olsanız ücretli bir oyun ile bu piyasada tutunmak biraz daha zor olacaktır. Bu arada kesin olmasa da oyunun çıkış tarihi 31 Aralık 2015 gözüküyor. Yeni tarih geldiğinde yine siz değerli oyun severler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir