NFS Underground

Need For Speed Underground Türkçe Yama

Need For Speed Underground Türkçe yama dosyasıdır. Bu dosya sayesinde oyunun büyük bir kısmı Türkçe olmaktadır.

Oyun hakkında bilginiz yoksa NFSUG Türkçe olarak oynamak size daha kolay olacaktır. En sevilen yarış oyunları arasında yer alan NFS Underground’a hızlı bir başlangıç yapmak istiyorsanız size %100 save dosyasını da öneririz.

Yamanın kurulumu : Zip dosyasının içindeki EXE programını çalıştırın. Kurulu yapmadan önce Browse’den oyunun kurulu olduğu dizini bulun. Ardından Language klasörünü belirtin. Örnek olarak C:Program Files (x86)EA GamesNeed For Speed UndergroundLanguages

Yapımcılar:Yamaarşivi

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Benzer İçerikler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Sevgili ziyaretçi, sitemiz reklam gelirleri ile yayın hayatına devam etmektedir. Reklam engelleyici kullandığını algıladık. Sitemizi kullanmaya devam etmek istiyorsan lütfen reklam engelleyici devre dışı bırak. Daha sonra sayfayı yenileyerek ulaşmaya çalıştığın içeriğe ulaşabilirsin.