En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

NFS Pro Street Full Türkçe Yama İndir

17 Beğeni Yorum
prostreet_turkceyama_oyunmodlari

Beklentileri karşılayamayan Need for Speed serisinin bir üyesi Nfs Pro Street tamamen Türkçe olarak oynayabileceğiniz bir oyun. Fakat oyuna başlamadan önce Türkçe yamayı indirmelisiniz. 2007 yılında piyasaya sunulan Ea Games (EA SPORTS) tarafından yayınlanan araba yarışı kategorisine dahil olan Nfs Pro Street bu dosya sayesinde hikaye ve menüler tamamen Türkçe olacaktır.

Yapımcı Notları:

Açıkçası ben bu oyundan beklediğimi alamadım. Oyun bir süreden sonra kendini tekrar edip duruyormuş hissi veriyor, müzikler sönük, yarışlardan çok heyecan alamadım ve en önemlisi polis yok. Bu bakımdan oyunu pek oynayasım gelmiyor. Canım sıkıldığında ara sıra açıyorum sadece. Yiğidi öldür hakkını ver demişler. Kontrollerde zorlanmadım, grafikler gayet güzel, hasar modellemesi de biraz geliştirilmiş, araçların sesleri çok iyi, modifiyeler de güzel. Bana kalırsa serinin en iyi oyunu Most Wanted idi.

Grafikler olsun, sesler olsun, müzikler olsun, heyecan olsun, polislerle kovalamaca olsun hepsi çok daha heyecan verici ve çok daha kaliteliydi. ProStreet’in en azından demosunu oynayın derim. Fikir edinmiş olursunuz. Ona göre oyunu alıp almayacağınıza karar verirsiniz. Çünkü oyun çok ortada. Yani beğeneni de çok beğenmeyeni de. Alıp beğenmezseniz paranız boşa gitmesin sonra.

Kurulum: Zip dosyasının içerisindeki Türkçe yama Programını Çalıştırın. İleri deyin ardından Oyunun kurulu olduğu dizini seçin ve Yükleye tıklayın. Karşınıza aynı dosyalar var tarzında bir uyarı çıkarsa Tümüne Evet deyin.

Yapımcılar:Dj Clup Gökan ATİK

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir