Nfs Undercover Full Savegame İndir – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Nfs Undercover Full Savegame İndir

Yayınlanma: · Güncelleme: 355 kez

nfsundercover_full_savegame

Need For Speed serisinin yine sevilen oyunlarından birtanesidir Undercover. Underground’un bazı özelliklerini yansıtan oyun, ayrıca grafiksel gelişme ve oyundaki araçların değişmelerinden de etkilendiği için oyuncu tarafından beğeni ile karşılanmıştır.

Tünel geçişlerinde ve köprü geçişlerinde rüzgar sesleri beni çok etkilemişti ilk çıktığında. Uzun soluklu oynadığım oyunlar arasında yer aldığınıda belirtmek isterim. NfsUndercover’ın senaryo kısmını yani görev yarışlarını tamamlayan savegame dosyasını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu Save dosyası sayesinde oyundaki bütün yarışları dilediğiniz arabayı alarak(nfs undercover bütün arabalar açık) ve dilediğiniz gibi modifiye ederek yapabileceğiniz bir savegame. Kurulumu da oldukça kolay arkadaşlar.

Kurulum: İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisindeki sicheats klasörünü Belgelerim’de bulunan NFS Undercover klasörüne atmanız yeterlidir.

Yapımcılar:sicheats

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir