NFS Undercover Türkçe Yama İndir – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

NFS Undercover Türkçe Yama İndir

7.778 kez

Need For Speed serisinin 2008 yılında piyasaya çıkarılan serinin 12. oyunudur. Most Wanted’a oldukça benzemektedir. Büyük bir şehirde ortalığı birbirine katmak ve bütün kollu kuvvetleri yeni çözümler üretmeye zorlamak sizin elinizde. Ayrıca oyunda birçok etkin görev ve yarışta yer almaktadır.

Yapacağınız yarışlar ile elde edeceğiniz puanlar ile aracınızın modifiye paketleri ile hem hızlı hemde makyajlı hale gelmesi ve rakiplerinizi asfalta gömme imkanını da kendinizde görmeniz mümkün. Nfs Undercover Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanmış türkçe yamasını indirerek oyunun büyük bir kısmını Türkçe olarak oynayabileceksiniz.


Yama dosyasını aşağıdaki linkten indirerek Oyunun kurulu olduğu klasörde bulunan Languages klasörüne kurmanız yeterli. Nasıl kuracağınızı anlamadıysanız yukarıdaki video yardımı ile Türkçe yamayı kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Menü dahil oyun içi konuşmalar da Türkçe alt yazı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Not : Yamayı kurmadan önce herhangi bir hata oluşmaması için C > Program Files > EA GAMES > Need For Speed Undercover > LANGUAGES klasörünün yedeğini almanızda fayda var. Yama nedeniyle oluşacak hatada aldığınız yedeği yükleyerek eski hale dönebilirsiniz.

Yapımcılar:Bilinmiyor

Dosya Özellikleri:Zip /0,1 MB
Dosyayı İndir

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir