Plague Inc. Evolved Türkçe Bölüm #1- Bakteri Normal – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Plague Inc. Evolved Türkçe Bölüm #1- Bakteri Normal

Yayınlanma: · Güncelleme: 139 kez

Plague Inc. Evolved oyunu bir simülasyon oyunudur.Amaç tüm insanlığa hastalık yaymak ve dünya üzerinde ki tüm insan neslini kurutmaktır.Oyun kısım kısım bölümlerden oluşmaktadır.İlk bölüm Bakteri. Bakteri oyunda ki ilk bölüm olduğu için diğer bölümlere göre daha kolay.Salgının en önemli özelliği sınırsız olması.Bakterinizi en hızlı bir şekilde yaymak için sizlere tavsiyem Hava ve Su yayılımını gerçekleştirmektir.Oyun başladığı zaman direkt olarak belirtileri açmayın.Belirtileri açtığınız zaman hastalık tespit edilecek ve tedavi başlatılacaktır.Hastalığı tüm insanlığa yaymadan belirtileri kullanmayınız.Oyunda yetenekler kısmından bakterinize Bakteriyel Direnç 1 (Bütün iklimlere karşı korunmak için bakteriyel kabuk oluşur) yeteneğini verdiğiniz zaman soğuk ve sıcak iklimlerde bakteriniz yaşamsal faaliyetlerini devam ettirebilmek için dış kabuk oluşturur.

Bu sayede her türlü iklimde hayatta kalarak tüm insanlığa bulaşır.Son insan da hastalandığında belirtileri açarak bakterinizin ölümcül olmasını sağlayabilir ve tüm insanlığı bakterinizle öldürebilirsiniz.İyi oyunlar.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir