Pokemon Go Monsters – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Pokemon Go Monsters

44 kez

Oldukça sevilen pokemon go oyunu içerisinde her ne kadar asıl önemli olan birbirinden farklı özelliklere ve aynı zamanda çeşide sahip pokemonlar olsa da, yine de oyunun ilk başlangıcında yapılan Pokemon GO Karakterleri de yine oyun severler adına bir o kadar önemli olmaktadır.
Aslına bakılırsa her hangi bir özelliği, gücü ya da oyuna katkısı bulunmasa da bir oyun sever ilk oyun girişinde karakterini oluştururken bazı seçenek imkânı verilmektedir. Cinsiyet noktasında erkek ya da kız pokemon karakteri seçimi yapılabilir. Ayrıca oyun başlangıcında sadece iki farklı karakterden birini seçme olanağı sunulduğunu da söylemek gerek. Yani başlangıçta karakterlerin pek bir etkisi bulunmamaktadır. Bu noktada her ne kadar bazı aksesuarlar ile birlikte aynı zamanda bir takım kıyafet ve saç değiştirme fırsatı sunulsa da yine de çok fazla bir seçeneğin bu konuda verilmediğini söylemek gerekmektedir. Pokemon Go son zamanların en çok sevilen funny games listesinde zirvede yer almaktadır.
Daha Çok Pokemon Karakterleri
Bu konuda her ne kadar tam bir net açıklama yapılmamış olsa da yine de bir açık kapı bırakıldığını da söylemek mümkün. Elbette bu noktada birçok farklı pokemon go oyunu sever kişiler oyunun ana karakterleri ile oynanmanın oyuna daha fazla bir şekilde adapte olunacağını savunsa da bu durum oyun kurucularını pek de etkileyeceğe benzemiyor. Bunun yanı sıra ayrıca bu tür kişi karakterlerinin yanı sıra pokemonların da karakterleri ya da bir takım özellikleri üstelik savaş noktasında son derece önemli olabilmektedir.
Örneğin birçok oyun severin bildiği üzere su pokemonları ateş pokemonlarına Pokemon fight alanında karşı daha üstündür. Bu nedenden dolayı da savaş alanında her hangi bir ateş pokemonuna karşı su pokemonu ile savaşmak büyük bir avantaj getirecektir. Bunun yanında üstelik her ne kadar CP değeri her ne kadar düşük olsa da bir şey fark etmez, yine de su, ateşe karşı oyunda her zaman üstün çıkmaktadır.
Karakter ve Seviye
Elbette seviye atlandıkça pokemonların güçlenmesi adına daha büyük bir takım avantajlar gün yüzüne çıkmaktadır. Ancak bunun için de seviyenin yükselmesi noktasında oyunun başında oluşturulan Pokemon GO Karakterleri adına onların her hangi bir etkisinin olmadığını söylemek gerek. Şu an için bilinen en büyük seviye 40’tır. Elbette bu noktaya gelmek de oldukça zordur ve bunu yapanlar ise genel olarak da hile yapanlardır. Ayrıca bilindiği üzere oyun içerisinde bir takım eşyalar ve hediyeler son derece önemlidir ve pokemonların güçlenmesi adına büyük bir etkileri bulunmaktadır. Bunun için de her 10. Seviyede farklı eşya ve hediye verilmektedir.

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir