Yardım & Rehber

Rise of Venice Ünvan Sistemi – Seviye Nasıl Atlanır ?

Deniz ticaretinden hoşlanan oyuncuların mutlaka tanıdığı Kalypso Media tarafından yayımlanan Rise of Venice, Gemi ve adalar arası ticaret konulu oyunda önemli bir konu olan seviye nasıl atlayacağınızı yani nasıl ünvan kazanacağınız resimli olarak aktaracağım.

İlk olarak belirtilen şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Rise of Venice – Ünvan Sistemi

Oyun ekranında mavi barın üzerine geldiğinizde ihtiyacınız olan gereksinimler gözükecek. Örneğin Trader ünvanına sahibim ve bir sonraki ünvan için 13K altın daha kazanmam gerekiyor ticarette bunu buradan anlıyorum.

Gereksinimleri tamamladığınızda ünvanın yanına bir işaret gelecek. Artık bir sonraki ünvana geçmeye hazırsınız bakalım senato ne diyecek ? Venedik şehrine gelip Senato simgesine tıklıyoruz.

Senato sekmesini açtıktan sonra Aşağıda gösterilen butona basarak oylama ekranını açıyoruz daha sonra Start diyerek oylamayı başlatıyoruz.

Çoğunluğun desteğini alırsak artık bir sonraki ünvanı kullanmak için hakkımız oluyor.

Trader ünvanında artık Wholesaler ünvanına geçtik. Bu bize ek olarak 1 konvoy kurabilme hakkı daha tanıdı. Yani artık bir gemi daha alıp ticaret rotasını çoğaltabiliriz.

Ünvan Ne İşe Yarar ?

  • Rise of Venice ünvan daha fazla filo kurmanızı ve ticaret ağızını genişletmenizi sağlar.
  • Şehirlerde Depo kurup o şehirde bina satın alıp işletmenizi sağlar.
  • Daha fazla bina çeşidini açar.
  • Daha fazla ve uzak şehirleri keşfetmek için gereklidir.
  • Yeni gemi türlerini satın alıp kullanabilmenizi sağlar.

Peki ya senato ünvan için bizi desteklemez ise ;

Böyle bir şey pek tabi mevcut olduğu için o yılların şartları oyuna adapte edilmiş. Senato üyelerine rüşvet vermeniz gerekecek.

Bir senato üyesine rüşvet vermek isterseniz Senato sekmesinden herhangi bir üyeye tıklayın ve açılan kısımda “Bribe” bölümüne gelerek ister aylık istersenizde tek sefer bir ödeme yapabilirsiniz.

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı