En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Ryse Son Of Rome Video Serimiz

10 Beğeni Yorum
rysesonofrome_videolari

Merhaba arkadaşlar yeni video serimize Crytek’in yapımcılığı üstlendiği ve yılın oyunu seçilen birçok ödül almış bir oyun üzerine gerçekleştirdik. Günümüz de Viking , Spartacus , Game Of Throne gibi tarihi dizilerin revaşta olduğu günlerde böylesine harika bir aksiyon oyununun çıkması yüreklerimize su serpti. Sürekli uzay çağından sıkılmış bir arkadaşınız olarak bu oyunu oynarken aldığım keyfi dile getiremem. Daha detaylı bir inceleme yazısıyla sitemizde oyun hakkında başımdan geçenleri de kaleme alacağım fakat sizler için hazırladığımız 8 videodan 3 tanesini Youtube kanalımıza yükledik. Buyurun izleyin. Bu arada videolar HD olarak çekilmiştir.

Ryse Son Of Rome : Film Tadında Bir Oyun

Direkt olarak Youtube kanalımızdan izlemek isterseniz ;
http://www.youtube.com/watch?v=aMCy5TNml4E&list=PLx6ZN7c-th2B8g12OCmMpe4bBjGKSk3UL

Kanalımıza Abone olarak Yeni çektiğimiz Oynanış video serilerine yada Diğer sitelerimizde de paylaştığımız oyun yamaları videolarına ulaşabilirsiniz.

http://www.youtube.com/user/oyunmodtv

Yukarıda da belirttiğimiz gibi 8 video da hazırdır. Bu hafta sonuna kadar diğer videolarda Kanalımıza yüklenecektir. İyi Seyirler..

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir