HaberlerYakında Çıkacak Oyunlar

S.T.A.L.K.E.R 2 Ne Zaman Çıkacak ?

GSC Game World tarafından geliştirilen Stalker 2 geçen sene duyurulmuştu. İlk oyunu çok sevilmiş, nükleer felaketten sonra evrim geçiren türlerle bir mücadele içerisinde geçen serinin eski oyunlarına gönül vermiş kişiler mutlu oldu.

Fakat bekleyenler arasında oyunun MMO olacağı şeklindeki söylentiler hiçte hoş karşılanmadı. Tek kişilik senaryo modunun daha fazla oyuncuya hitap edeceği öngörüler arasında.

Survival oyunlara bir yenisi 2021 yılında eklenecek. Yani Stalker’in yeni oyunu 2021 ortası gibi piyasaya çıkacak. Şirketin hali hazırda Steam ile işbirliği var. Belki daha önce açık beta şeklinde Steam üzerinden yayınlanıp kullanıcıdan geri dönüş ile oyun geliştirilmeye devam edilebilir.

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı