En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Seyyar Taşıma Dorsesi Extreme Trucker 2

Beğen Yorum
seyyartasima_dorsesi_et2_oyunmodlaricom

seyyartasima_dorsesi_et2_oyunmodlaricom_02

18 WoS Extreme Trucker oyununda Helikopter , çiftli konteynır gibi seyyar nakliyat işleri ile süslenmiş güzel bir dorse yaması. Extreme Trucker 2 oyununa yakışan zorlu işlerinizde size iyice zorluk oluşturacak güzel bir dorse yamasıdır. Oyunun neredeyse her bölgesinde bulabileceğiniz bu dorse ile yük taşımak size heyecan verecek.

Yapımcı : Pipe

Extreme Trucker 2 Nasıl Bir Oyun ?

Aslında yeni yeni modlarını paylaştığımız 18 Wos Extreme Trucker 2 scssoftware tarafından  2009 yılında  yapılmış ve 18 Wheels of Steel serisinin son oyunu diyebiliriz. Zorlu şartlar altında kamyon ve tır hakimiyetimizi gerçekleştirdiğimiz, sarp kaya ve yamaçların arasında yer alan ufak tefek köylere vb. yerleşim yerlerine erzak , yiyecek ve çeşitli nakliyat işlemlerini taşıdığımız oldukça zorlu yol trenleriyle de karşılaşabileceğimiz harika bir oyun.

18 Wheels Of Steel demişken bu seride bulunan oyunları sıralamak gerekirse bu şöyle olurdu ;

  • 18 Wheels Of Steel:Hard Truck
  • 18 Wheels Of Steel:Across America
  • 18 Wheels of Steel:Pedal to the Metal
  • 18 Wheels of Steel:Convoy
  • 18 Wheels of Steel:Haulin
  • 18 Wheels of Steel:American Long Haul
  • 18 Wheels of Steel:Extreme Trucker 1
  • 18 Wheels of Steel:Extreme Trucker 2

Modun Diğer Resimi :

seyyartasima_dorsesi_et2_oyunmodlaricom_02

Rar Şifresi :  oyunmodlari.com

OyunModlari.Com tarafından test edilmiş sorunsuz olarak çalışmaktadır.Dosya arşivimizde olup linklerin silinmesi durumunda hızlı bir şekilde müdahale edilip linkler yenilenecektir.

Yüklenişi : İndirdiğiniz Rar Dosyasının içerisindeki .SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Extreme Trucker 2 > Mod klasörünün içerisine atın daha sonra haritada hemen hemen bütün bölgelerde yükleri kontrol ederek bu dorseyi  bulacabilirsiniz..

Beklemeden İndir – 2.26 MB – [OyunModlari.Com]

 

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir