Sid Meier’s Civilization 5 – Brave New World Bütün Hileleri [Mod] – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Sid Meier’s Civilization 5 – Brave New World Bütün Hileleri [Mod]

Yayınlanma: · Güncelleme: 33.073 kez

civ5hileleri

Civilization 5 oynarken birden fazla saldırı aldığınızda oyundaki bütün hevesiniz kaçar. Siz birkaç şehirle oynarken rakipleriniz biran önce önemli binaları şehirlerine diker ve sizin oyunda gelişmeniz pek mümkün olmayabilir.

Stratejik materyalleri şehirlerinizde bulundurmaz iseniz halkın mutluluğu azalır ve isyan başlatırlar. Bu nedenle mod dosyası şeklinde hazırlanmış ingame editör’ü sizlerle paylaşıyoruz. Civilization 5 oynarken şehirlerinizin alanına dilediğiniz ürünü ekleyebilecek, teknoloji kültür gelişmelerini tek tıkla yapabileceksiniz. Ayrıca dilediğiniz kadar parayıda yine kendinize ekleyeceksiniz.

İngame Editör Kullanımı Videomuz :

Kurulumu : Aşağıdaki bağlantıdan dosyayı indirin. İndirdiğiniz Zip dosyası içerisinde bulunan klasörü Belgelerim > My Games > Sid Meier’s Civilization 5 > MODS klasörüne atın. Ardından Oyuan girdiğinizde mod bölümünden aktif ederek mod ile birlikte oynayın.

Yapımcılar:2k Games

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

6 Yanıt

 1. murat dedi ki:

  herşeyi yapıyoruz ama IGE ekran da çıkmıyor

 2. Rıza Umut dedi ki:

  Teşekkür ederim.

 3. ibrahim dedi ki:

  kardes dedıgın gıbı yaptım ama calısmayı durdurdu hatası verıyor yardımcı olurmusun ?

 4. Mavi çocuk dedi ki:

  olmuyor kardeşim Sürüm 1.1.0.162 modu aktif ettim Ige yazısı yok ctrl+I da yaptım yok

 5. Mavi çocuk dedi ki:

  Olmuyor Sürüm 1.1.0.162 ondan mı acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir