İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Skyscraper Simulator İnceleme

skyscrapersim_02

Günümüzde birçok yeni inşaat simülasyonu çıksada Skyscraper Simulator farklı oynanış tadıyla diğerlerinden sıyrılmayı başarıyor. Skyscraper Simulator New York’un gökdelenlerini stadyumunu inşa edebileceğimiz bir inşaat firma simülasyonudur. Yani direkt olarak araç kullanmamamıza rağmen araç sayılarını yönetebileceğimiz işçileri görevlendirebileceğimiz kaliteli bir oyun.

Geçenlerde bir inşaat firmasının vietnamdan kamyon şöförü ithal edeceği yazıyordu aynı şey burdada mevcut. Araçların gece gündüz çalışmasını istiyorsak birden fazla şöför bulundurmamız gerekiyor. Biri yorulduğunda bir diğeri çalışmaya devam etmeli. İnşaatlar 3 aşamadan oluşuyor. Öncelikle temel kazmalıyız. Kazabilmemiz için ise ekskavatör ve ortaya çıkan kumları taşıması için yük kamyonları satın almamız gerekiyor. Araçlar sürekli bozulabiliyor bunu önmememiz malesef mümkün olmasada tamirden anlayan işçi sayısını arttırdığımızda araçların tamiri daha hızlı gerçekleşiyor.

skyscrapersim_01

Temel kazdıktan sonra binanın temelini atmamız gerekiyor. Mühendisler , formenler işçiler çalışırken bizim de temele çok sayıda çimento sağlamamız gerekiyor bu nedenle Çimento mikseri satın alarak bu kamyonların temele çimento dökerek binamızın yükselmesini seyredebilelim. Ardından kule vinçlerle binanın iskeletini ve oluşumunu yavaş yavaş gerçekleştiriyoruz ve binamız tamamlandığında kazandığımız para ile diğer binaların inşaatına başlıyoruz.

Oldukça keyif alacağınız bir eko-simülasyon oyunu diyebiliriz. Grafik kaliteside gerçekten iyi. Mutlaka oynayın , iyi oyunlar !

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir