Sniper Elite 4 – Italia Ne Zaman Çıkacak ? – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Sniper Elite 4 – Italia Ne Zaman Çıkacak ?

Yayınlanma: · Güncelleme: 225 kez

sniperelite4-nezamancikacak

Sniper Elite yeni oyununu duyurdu. Keskin nişancılığın kitabını yazmış bir oyun serisinden yepyeni bir oyun ve hikaye geliyor. Bu sefer hedef Hitler ! Sniper Elite 3’te Afrika savaşlarını konu alan oyunun bu serisinde savaş tekrar Avrupa kıtasına taşınıyor.

Mussolini ile birlikte Avrupa’da dilediği gibi dolaşan Hitler’in askerleri doğu cephesindeki askerlere nazaran daha rahat ve plajlarda güneşlenirken onların korkulu rüyası olmaya ne dersiniz. Sniper Elite 3’te geliştirilen oyun motoru bu oyunda da kullanılmış. Harika görsellerle süslenen oyunun çıkış tarihi ise 14 Şubat 2017. Sevgililer gününde çıkmasının bir nedeni var mı bilmiyoruz ama oyunu merakla bekliyoruz.

Ön sipariş için 2 farklı versiyon sunmuş yapımcı firma. 89 TL’lik normal Sniper Elite 4’ü yada 125 TL’lik deluxe versiyonu satın alabilirsiniz. Ayrıca ön sipariş verenlere çeşitli hediyeler verileceği de şimdiden duyurulmuş ama ne verileceği hakkında henüz bir bilgi yok.

Sniper Elite 4 Ekran Görüntüleri Hedef Führer Fragmanı

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir