bobcat-s160

SpinTires MudRunner – BobCat S160

2 Eklenti eklendi. Kendi sesine sahiptir.
c2c-lokomotif

SpinTires MudRunner – CS2 Lokomotif Modu

Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)
logset-12f-gt

SpinTires MudRunner – Logset 12F GT

4 Eklenti + 5 Varsayılan Kendi sesine sahiptir. Kabin içinden bakıldığı zaman kontrol paneli devre dışı kalır. Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne...
amkodor-333b

SpinTires MudRunner – Amkodor 333B (TO-18B3)

7 Eklenti Kendi sesine sahiptir. Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)
dozor

SpinTires MudRunner – Dozor-B v0.1

UAZ'ın sesine sahiptir. GAZ 66 Tekerlekleri Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)
volvo-lm-218

SpinTires MudRunner – Volvo LM 218 Yükleyici

Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)
objeler-001

SpinTires MudRunner – Nesneler (Objeler) v1.0

Harita Editörü ile yerleştirebilirsiniz.
zil-131-motor-sesi

SpinTires MudRunner – Zil-131 Motor Sesi V1

SpinTires MudRunner Zil-131 motor sesi yamasıdır. Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)
btr-4e-82a

SpinTires MudRunner – BTR-4E / 82A Tank Modu

Standart eklentiler mevcuttur. Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)
kereste-sesi

SpinTires MudRunner – Kereste Fabrikası Sesi V1

Bu mod ile Kereste Fabrikasına yaklaşırken müzik yerine kereste fabrikası sesini duyacaksınız.