En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

SpinTires MudRunner – Qinchuan Haritası v1.0

Harita Özellikleri: 1 Garaj (Kapalı) 6 Kereste Fabrikası 2 Benzin İstasyonu 1 Kereste 4 Başlangıç Aracı Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)

9 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – DLC Kanyonlar Haritası v1.0

Harita Özellikleri: 3 Garaj 1 Kereste Fabrikası 2 Manuel Yükleme 2 Otomatik Yükleme 4 Benzin İstasyonu Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)

6 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – Seviye Topi 2019 Haritası v1.0

Haritada; 4 Başlangıç Aracı 1 Garaj (Açık) 2 Tanker Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)

7 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – Geçiş Haritası v1.0

Harita Özellikleri: 1 Garaj (Açık) 8 Kereste Fabrikası 1 Benzin İstasyonu 2 Yükleme Noktası 4 Başlangıç Aracı Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)

6 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – Nehir Haritası v1.0

Harita Özellikleri: 1 Garaj (Kapalı) 1 Benzin İstasyonu 2 Yükleme Noktası 4 Kereste Fabrikası Harita Boyutu: 1024 x 1024 metre Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)

6 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – Beyaz Kanyon Haritası v0.1

Harita Özellikleri: 1 Garaj (Kapalı) 1 Benzin İstasyonu 5 Kereste Fabrikası 3 Yükleme Noktası Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)

8 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – Orman Haritası v1.2

Harita Özellikleri: 2 Garaj (Kapalı) 2 Yükleme Noktası 7 Kereste Fabrikası 8 İstihbarat Noktası 2 Benzin İstasyonu Harita Boyutu: 1024 x 1024 metre Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli…

7 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – Ural Haritası v24.10.19

Harita Özellikleri: 1 Garaj (Kapalı) 1 Benzin İstasyonu 1 Kereste 2 Yükleme Noktası 5 Kereste Fabrikası 9 İstihbarat Noktası 4 Başlangıç Aracı Harita Boyutu: 1 km x 1 km Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını…

7 Beğeni Yorum