En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

SpinTires MudRunner – Mercedes Benz Actros Tır Modu V23.01.20

16 Eklenti eklendi.8 Kargo (yük) eklendi.Kabinlere, süspansiyonlara ve direksiyon simidine animasyonlar eklendi.Dört tekerlekten çekiş eklendi.

2 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – KrAZ-64372 Kamyon Modu v19.10.19

11 Eklenti eklendi. Çeşitli Animasyonlar Kendi yüküne sahiptir. Versiyon 19.10.19: Kokpit ve eklentilerde dokular geliştirildi. Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)

2 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – KrAZ-255B Kamyon Modu v16.10.19

9 Eklenti + 16 Standart Çeşitli Animasyonlar Kendi yüküne sahiptir. Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)

Beğen Yorum

SpinTires MudRunner – Waste 375 Kamyon Modu v1.0

3 Eklenti eklendi. Çeşitli Animasyonlar Kendi yüküne sahiptir. Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)

3 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – IHC-7400 Kamyon Modu v01

Her türlü harita için uygun arazi tekerlekleri eklendi. Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)

5 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – Gas 63 Kamyon Modu Final

Kamyon Özellikleri: * 10 Eklenti eklendi. * Kendi sesine sahiptir. * Kendi yüküne sahiptir. * Kokpitten görüntüleyebilirsiniz. * Animasyonlu yakıt tankları * Animasyonlu motor * Animasyonlu Direksiyon Simidi Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın….

6 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – Ural-4320-10 Kamyon Modu v2

* 15 Eklenti ve 17 Standart * Varsayılan animasyonlar * Kendi tekerlerine sahiptir. Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)

5 Beğeni Yorum

SpinTires MudRunner – Gas 63 Kamyon Modu

* 7 Eklenti eklendi. * Kendi sesine sahiptir. * Kendi yüküne sahiptir. * Animasyonlu direksiyon simidi * Kokpitten görüntüleyebilirsiniz. Yüklenişi: Modu İndirdikten sonra Zip Dosyasını açın. İçerisindeki Media klasörünü Masaüstüne çıkarın.(Resimli Anlatım için tıklayın)

7 Beğeni Yorum