En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Steam Yaz İndirimleri 2016 Ne Zaman ?

2 Beğeni Yorum
steamyazindirimtarihi2016

Steam’in geleneksel olarak sürdürdüğü ve oyunculara büyük indirimler sunan Steam yaz indirimi 2016 yılında hangi tarihte başlayacak hangi tarihte bitecek herhangi bir resmi açıklama yapılmasa da tarihleri birileri internete sızdırdı.

Steam’den oyun almak istiyorsanız mutlaka yaz indirimlerini bekleyin deriz. Çünkü gerçekten yüksek indirim oranları neredeyse bütün oyunlara geliyor. Gta 5’inden tutunda yeni çıkacak oyunlara kadar birçok oyunun fiyatı %50 ve daha fazla indirim oranıyla satışa sunuluyor.

Bu nedenle beklemeniz gereken tarihte çok uzun değil. 23 Haziran 2016 tarihinde başlayacak olan yaz indrimi 4 Temmuz 2016 tarihinde sona erecek. Tekrar yineleyelim bu tarihler resmi açıklama değil fakat resmi sayılabilecek niteliktedir.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir