Diğer Oyun Yamaları

Stronghold Crusader – Büyük Baraj Harita Yaması

Stronghold Crusader, sevilen strateji oyunlarından biridir. Sitemizde artık bu oyuna ait bazı paylaşımlara şahit olacaksınız. Büyük Baraj haritası baraj ile önü kesilmiş bir nehirin etrafında toplam 6 kale(birisi bizim kalemiz) kurulabilir alan ve barajın kontrolünü sağlayan bir kale bulunuyor. Buda haritda toplam 7 kalenin savaşlarını yapabileceği anlamını taşıyor.

buyukbarajharitasi_2

Üst kısımdaki kaleler birbirine çok yakın. Bu nedenle kendi kalenizi o kısıma seçmemeniz önerilir. Harita tarafımızdan test edilmiş olup sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Yapımcı bilinmiyor maalesef.

Stronghold Crusader Harita Nasıl Yüklenir ?

.Map uzantılı dosyayı Oyunun kurulu olduğu dizindeki Maps klasörüne atmanız yeterli olacaktır. Örnek dosya yolu C:\Program Files (x86)\Firefly Studios\Stronghold Crusader\maps. Yüklediğiniz haritada oynamak için Oyuna girin, Custom Game’i tıklayın. Orada yeni yüklediğiniz haritanın adını bulun, şartları ve rakiplerinizi belirleyip oynayın.

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı