Diğer Oyun Yamaları

Stronghold Crusader – Cennet Köprüsü Haritası

Birebir savaş yapmak istiyorsanız arkadaşlarınız ile yada bilgisayara karşı güçlü bir savunma ve saldırı istiyorsanız cennet köprüsü haritası tam size göre. Genişçe bir vadiyi ikiye ayıran bir nehir, ortada tek geçit Cennet köprüsü.

Harita iki kişiliktir. Multiplayer olarak oynamak istiyorsanız iki bilgisayarda da haritanın yüklü olması gerektiğini unutmayın.

Stronghold Crusader Harita Nasıl Yüklenir ?

.Map uzantılı dosyayı Oyunun kurulu olduğu dizindeki Maps klasörüne atmanız yeterli olacaktır. Örnek dosya yolu C:\Program Files (x86)\Firefly Studios\Stronghold Crusader\maps. Yüklediğiniz haritada oynamak için Oyuna girin, Custom Game’i tıklayın. Orada yeni yüklediğiniz haritanın adını bulun, şartları ve rakiplerinizi belirleyip oynayın.

Yapımcılar:DiddyMatt
Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı