En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Supreme Ruler 2020 İncelemesi

1 Beğeni Yorum
supremerulerkapak

supremeruler2020_diplomasi

Merhaba Oyunmodlari.Com Sakinleri bugün sizlere dün akşam keyifle oynadığım bir oyunun incelemesini aktaracağım.Paradox interactive tarafından desteklenen Supreme Ruler eksik bıraktığım bir oyundu. Victoria 2 , Europa Universalis , Crusader King ve Heart of irondan sonra seriye devam etmek isteyenler 2020 yıllarını anlatan ve yine diğer yukarıda bahsettiğim isimler tarzında dünya haritasında gerçek zamanlı strateji oyunudur Supreme Ruler 2020.

Global Crisis DLC si ile dünyada ki global krizlerede yer verilmiştir. Oyunda istediğiniz herhangi bir ülkeyi seçebilirsiniz. Ülkenizin kaynaklarını kullanarak güçlü bir orduya sahip olabilirsiniz. Fakat oyunda bütçe sistemine iyi ayak uydurmalısınız. Ya da kabinenizdeki Ekonomi bakanına devredip siz ülkenin diğer sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

Oyunda Nükleer silahlarla donatılmış güçlü bir orduyla yapamayacağınız hiçbirşey yoktur. Siz orduyu Kara birimleri fabrikalarından üretin komutasını kendi bulur. Şehirlerdeki garnizon sayılarını yükselterek riskli olarak düşündüğünüz bölgelerde güvenliği sağlamış olursunuz. Ayrıca bir ülkeye savaş açtığınızda ordular o bölgeye doğru hareket ederek düşman ülkeye saldırmaya başlayacaktır. Dikkat edin savaş açtığınız ülkenin dostlarıda size savaş açabilir ve dünyanın en büyük ülkeleri de savaşta size karşı cephe alabilir. Buda yaptığınız stratejik hamlenin sonunda ülke ekonomisinin çökmesi ve başka ülkeler tarafından topraklarınızın fetih edilmesi anlamına gelmektedir.

supremeruler2020_diplomasi

Ben Türkiye’yi seçtim ve hemen ilk işim doğudaki petrol bölgelerine petrol kuyuları açmaktı. Hemen ardından ise kara birimleri fabrikaları sayımı ve riskli bölgelere sevk edilmek üzere uçakların  hareket sahasını genişletecek havalimanları kurdum. Ardından iç sanayinin ihtiyaçlarını karşılayacak ara mamül üretimi için fabrikalar ve askeri füze sistemleri üretecek sistemler kurdum. Daha sonra askeri gücümü yükselttikten sonra çevremdeki ülkelerden toprakları almaya başladım.

Bu arada dengede giden ekonomim sayesinde Amerikadan Silah ve teknoloji satın aldım. Ardından da diğer ülkelere saldırmaya devam ettim. Daha sonra Rusya ve İsrail bana karşı savaş başlattı ve büyük cepheler oluştu oyunda bu arada fabrika sayılarını arttırarak daha fazla askeri ünite üretmeye başladım.Derken iki cephede büyük kayıplar verip oyunda bir anda kazandığım bütün toprakları ve bazı Türkiye topraklarınıda kaybettim.

supreme_ruler_rusia

Bu yüzden attığınız her adımı bu oyunda iyice ölçüp biçip öyle atmanız gerekir. Çok güçlü olduğunuzu varsayarsanız kaybedersiniz. Bu oyunda dünyanın etrafında birçok güçlü ordu bulunmaktadır. Bunlar ABD , Çin , Rusya , İngiltere ve Fransa başta olmak üzere. Ayrıca ARab ülkeleri de oldukça güçlü yapılmış tabi petrol satıp teknoloji satın alıyorlar. Siz yaptığınız paraları teknolojiye yatırın ardından diğer ülkelerin ürettiği silahların üretim lisansını satın aldıktan sonra fabrikalarınızda bu ürünleri üretip daha sağlam savaş oyunları oynayabilirsiniz. Heart of Iron 4 ‘ün duyurulması ve Crusader King 2 ile Europa Universalis 4‘ün piyasaya çıkması ardından Victoria 3 ile yeni bir Supreme Ruler’in gelmesini canı gönülden bekliyoruz diyelim.

Ayrıca Yardımı dokunmaz ise buradan Gold versiyonun 6.6.1 sürümüne ait Hile programını indirip daha rahat oynayabilirsiniz.

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir