Yardım & Rehber

The Guild 3 – Çocuk Nasıl Yapılır ?

Başlığa aldanmayın :) biyolojik olarak bunu zaten doktorlar milyonlarca kez anlatmış olabilir. Ya da bir liseye gittiyseniz muhtemelen lise 1. sınıfta biyoloji dersinde öğreneceksiniz. İnsan evladıyız mitoz yada mayoz bölünme ile ortaya çıkmıyoruz. Oyunda aile ağacınızı ve soyunuzu devam ettirebilmek için bir velihahtınızın olması gerekiyor.

Karakterinizin cinsiyetini bilmiyorum ama bir çocuk yapabilmeniz için öncelikle evlenmeniz gerekiyor (bilimsel olarak buna ihtiyacınız olmasa da evlilik dışı çocuk sahibi olma vb :) bu oyunda ihtiyacınız var. ) Yardım mı lazım sorun değil bakınız lütfen; The Guild 3 Nasıl Evlenirim ?

Aklınızda soru işareti kalmadıysa artık icraata geçme vakti. Hem eşiniz hemde karakteriniz evde olması gerekiyor.

Karakterinizde sosyal aktiviteye tıklayarak çocuk simgesine tıklayabilirsiniz. Örneğin yukarıdaki resimde oyunun en başında verdiği evde ebeveyn yatak odası olmadığı için çocuk simgesine tıkladığınızda hata ile karşılaşacaksınız.

Evebeyn yatak odası olan bir ev inşa edip karakterleri o eve geçirerek çocuk simgesine basabilirsiniz. Eşiniz hamile ise karakter açıklamasında hamile olduğunu gösteren simge ve doğumun ne zaman gerçekleşeceği yazacaktır.

Çocuk doğduktan sonra cinsiyetini öğrenebilir onun adını koyabilirsiniz. Aileniz artık gelişiyor. Bu oyunda eşinizi ve çocuklarınızı dükkanlarınızda çalıştırabilir ya da iyi bir ebeveyn olmak istiyorsanız çocuklarınızı okutabilirsiniz.

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı