Yardım & Rehber

The Guild 3 – Karakter Nasıl Level Atlar ?

The Guild 3 karakter levelini yükseltmek için oluşturduğunuz karaktere uygun meslek biriminde bir dükkan açmanız gerekiyor. Örneğin Odunculuk üzerine karakterinizi kurduysanız bir adet marangoz atolyesi açmalısınız.

Daha sonra karakterinizi marangoz atölyesine yönlendirerek ona herhangi bir görev vermelisiniz.

Guild 3 Karakter Leveli Yükseltmek için çalışma

Dükkan ekranında sağ kısımda yer alan listedeki işlerden herhangi birini karakterinizin üzerine attığınızda karakteriniz malzeme olduğu sürece o işi yapacaktır. Ne kadar çok ürün üretirse karakterinizin leveli yükselmeye başlayacaktır.

Her üretimde belirli bir miktar tecrübe puanı elde eden karakteriniz, gereken miktarda tecrübe puanı elde ettiğinde bir üst seviyeye geçecek.

Tecrübe puanı ile seviye yükseldikten sonra karakterinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz. Karizma, Çeviklik, Zeka, İleri Görüşlülük veya Güç özelliklerine puan verebilirsiniz.

Karakterinizi otomatik olarak level yükseltmesi yapabilmek için dükkana ek bir çalışan alın ve en az 1 adet hamal tutun. Böylece çalışan sürekli malzeme talep edecek ve paranız olduğu sürece hamal bu malzemeleri dükkana taşıyacaktır. Ayrıca üretim sonucu ortaya çıkan ürünleri yine hamal aracılığı ile otomatik olarak satabileceksiniz.

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı