Yardım & Rehber

The Guild 3 – Ünvan Nasıl Elde Edilir ?

The Guild 3 için ailenizin statüsünü iyileştirmek ve yeni dükkanlar açmak (dükkan yükseltmesi, eklentiler vb.) için ünvan oldukça önemli bir kavramdır. Ünvan yükseltmek için ilk başlarda sadece altın harcamanız yeterli ike bir seviyeden sonra nüfuz puanına ihtiyaç duyacaksınız.

The Guild 3 – Nüfuz Puanı Nasıl elde edilir ?

Yukarıdaki yazımıza göz atarak nüfuz puanlarını nasıl elde edeceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ünvan yükseltmek için Sol üst kısımda yer alan Beceri ağacına tıklayın.

Açılan sekmenin sol bölümü ünvanlara ayrılmıştır. Toplam 15 ünvan bulunmaktadır. İlk 4 ünvan sadece altın ile yükseltilebilirken sonraki ünvanlar hem altın hemde nüfuz gerektirmektedir.

Ünvan ne işe yarar ?

The Guild 3 ünvan sistemi oyunun tamamen ana omurgasını oluşturmaktadır. Oyuna başladığınızda basit bir atölye ile işe giriştiğinizde kazancınız düşük olacak ve oyunda hızlıca yükselmek isteyeceksiniz. Bunun için ünvan yükselterek atölyenizi geliştirebilir yada farklı bir alanda yeni atolye kurabilirsiniz.

Farklı bir alanda yeni atölye kurmak içinde yine beceri ağacı simgesinde yer alan becerileri geliştirmeniz gerekmektedir. Örneğin çiftçilik becerinizi 1000 altın vererek geliştirebilir ve bir çiftlik kurabilir yada satın alabilirsiniz.

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı