En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

This War Of Mine İpuçları

4 Beğeni 9 Yorum
thiswarofmine_ipuclari_cover

Son günlerde en çok sevilen oyunlardan birtanesi olan fakat henüz beklenilen düzeyde bir oyuncu kitlesine ulaşamayan Whis War Of Mine isimli oyun hakkında bildiğimiz bütün detayları sizlerle paylaşacağız.

This War Of Mine Oyununun Amacı Nedir ? 

Savaş döneminde başlangıçta bize verilen sayıda insanı hayatta tutabilmek , diğer hayatta kalan insanlarla ticaret yaparak eksik materyalleri tamamlamak yada ihtiyaçlarımızı gece yağmalayarak ve çalarak gidermek.

Oyun Bitiyor mu ? 

Evet arkadaşlar , savaş sona erdiğinde oyunumuz bitiyor fakat sizin için oyun bitmeyebilir. İlk olarak hayatta kalma modunda oynadım oyunu ve tamamen buna odaklandım. Bu yüzden birçok bölgeye saldırı ve yağma gerçekleştirmedim. Genel olarak ticaretle uğraştım ve Beyaz açık el olan eşyaları topladım gece yağmalarda diğer bir kişiye ait eşyaları almadım bu yüzden hırsızlığa girmeden temiz bir oyun oynadım. Başlangıçta 3 karakter vermişti fakat oyunun sonunu tek karakterle görebildim.

Sonra birkez daha başladım ve oyunda 12 karakterden daha önce bitiremediğimiz karakterler geliyor karşınıza buda oyuna bir dinamizm kazandırmış ve sürükleyiciliği devam ediyor.

This War Of Mine Oyunda Ticaret Nasıl yapılır ? 

Gündüz vakitleri belirli zamanda kapınız çalınır kapıya gelen kişi ya ticaret yapmak için yada size görev vermek için gelir. kapınızı gündüz sürekli kontrol edin. Gece de üzerinize birkaç parça eşya alarak diğer bölgelere gidebilirsiniz bu bölgelerde yağma yerine ticaret yapabilirsiniz.

Açlık Sorunu Nasıl Giderilir ?

Oyunun en çok zorlayan kısmı burası olsa gerek. Oyunda Çalışma masasında ocak üretebilir ve çorba yapabilirsiniz. Materyalleri tamamlayıp çorbaları ürettikten sonra 2 güne bir karakterlerin karnını doyurabilirsiniz. Bruno’nun yaptığı çorbalar daha tok tutucu ve ayrıca daha hızlı yapabilmektedir.

Yıkıntıları Nasıl Daha hızlı Temizlerim ?

Demir aletleri üretme masasını kurduğunuzda buradan gerekli materyaller çantanızda mevcut ise kürek yaparak yıkıntıları daha hızlı temizleyebilirsiniz. 1 adet küreğiniz varsa eğer ve aynı anda iki karaktere temizleme görevi verirseniz bir tanesi kürekle diğeri eliyle temizleyecektir.

Kilitli Kapıları Nasıl Açabilirim ?

Demir aletleri üretme masasından levye yaparak kilitli kapıları ve dolapları açabilirsiniz.1 adet levyeniz varsa eğer ve aynı anda iki karaktere kilit açma görevi verirseniz bir tanesi levyeyle kilidi açmaya koyulacak diğeri ise bekleyecektir.

Eve gelen yağmaları nasıl önlerim ?

Çalışma masasında Board Up diye bir seçenek göreceksiniz. Eğer oyuna yeni başladıysanız bu seçenek sizin karşınıza gelmeyecektir çünkü çalışma masasının seviyesini yükseltmeniz gerekecek. Bu seçeneğin istediği materyalleri tamamlayarak yıkık duvarlarınızı onarın. Gece yağmaya giderken bir kişinin evde nöbet tutmasını sağlayın. Bunları yaparsanız eviniz güvenli olacaktır.

Depresyona Girenleri Nasıl Normale Döndürebiliriz ? 

Oyunda bizim yönetimimize verilen karakterlerin bağımlı olduğu maddeler ver sigara , kahve ve alkol gibi. Bu ihtiyaçlarını karşılarsanız ve yağmalarda ele geçirdiğiniz kitapları yakmayıp okumak için ayırırsanız bu sorunu yavaş yavaş giderebilirsiniz.

Karakterin BackBag(Sırt Çantası) Kapasitesi Arttırılabilir mi ?

Oyunda en fazla 15 en az 8(Benim gördüğüm) karakter sırt çantası kapasitesi var. Bunun arttırılabildiğini düşünmüyorum çünkü bu oyun süresini kısaltacaktır. Araştırmalarım sonucunda da böyle bir konu hakkında arttırılabildiğini paylaşan olmamış.

Su Üretebiliyor muyuz ?

Evet oyunda su üretebiliyoruz. Temiz suyu çorba yapımında ve Bitki yetiştiriciliğinde kullanabiliriz. Suyu üretmek için Çalışma masasında Havadan su üretebilen bir makina var ismi “RainWater Collector” bu makina sayesinde su üretebiliyoruz. İhtiyacınız ise 1 Adet filtre. Filtreyi de yine çalışma masasından temin edebilirsiniz. 1 Filtre 4 adet su sağlamaktadır.

Devamı eklenecektir..

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

9 Yorum

  1. Oyunda bombalanmis kulübe den başka yağma yerleri yok.
    Oyun tıkandı yağma yerleri nasıl gelir yardım!!!

    1. bende aynı sorunu yaşıyorum çözüm var mı? sadece bombalanmış ev var yağma için başka bir yer yok?

  2. Merhaba ben bu oyunu 4 ayrı karekter ile bitirdim ama sigara bağımlısı olan lara nasıl sigara veriyoruz ? Anlamadım sigaram var ama nasıl içireceğim acil cevap lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir