En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

This War Of Mine – Yağmadan Daha Fazla Mal Getirme

Beğen Yorum
this_War_of_mine_dahafazlayagma_01

Eğer, This war of mine oynuyorsanız en gıcık olduğunuz konu kesinlikle yağma olayıdır. Gece olmasını bekliyorsunuz bir gidiyorsunuz fakat az bi malzemeyle dönmek zorunda kalıyorsunuz. Çünkü çanta limitiniz çok küçük olmasına karşılık birde eşyaların kapladıkları yer çok fazla.

Hemen hemen bütün eşyaların kapladıkları yer miktarı azaltılarak üst üste dizilme oranı arttırılmıştır. Normalde 4 adet stoklanabilen parça, 40 adete yükseltilmiş. Odun ise 60 adet üst üste stoklanabiliyor. Yani karakteriniz yağmaya gittiğinde gerekli malzemeleri toplayıp gelecektir.

this_War_of_mine_dahafazlayagma_02

Bu Mod oyunmodlari.com Mod merkezi tarafından yapılmıştır. İzinsiz kullanılması ve dağıtılması yasaktır.

Kurulum : İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisindeki klasörün içinde bulunan 2e9b437219654444bad907ebbd45e513 isimli dosya ve klasörleri Oyunun kurulu olduğu dizinde bulunan Mod klasörüne atın ardından oyun içerisinde Mod bölümünden aktif edin. Henüz oynamakta olduğunuz oyunda da geçerli olacaktır.

Yapımcılar:OYUNMODLARI - MOD MERKEZİ

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir