Train Simulator 2015 İncelemesi – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Train Simulator 2015 İncelemesi

1.009 kez

trainsimulator_15_02

trainsimulator_15_kapak

Simülasyon dünyasında belirli kilometre taşları vardır. Böyle bir kategorinin oluşmasını sağlayan bu simülasyon türleri , tren , uçak , araba , tır,kamyon ve otobüs simülasyonlarıdır. Tren simülasyon denince de akla gelen serilerden birtanesidir Train Simulator serisi. Yıllardır süre gelen her yeni oyunda oyun sürekli güncelleşmiş ve şu anlarda metro , hızlı tren , Elektirikli trenler üzerine yapılmış son oyunu ile tren kullanımı hakkında insanlara bilgi veren ve bu işin eğitimini kolaylaştıran bir oyun Train simulator 2015.

Serinin diğer oyunlarını oynama fırsatı bulamasamda Train Simulator 2015’i denedim. Belirli hatlar üzerine kurulu bir demiryolu taşımacılığını anlatan, Duraklarda durarak yolcu indirip bindirme olayını gerçekleştirebileceğiniz , zamanı iyi kontrol edip tam sürelerinde duraklara varmaya çalışmak ve demiryolu hattı üzerindeki işaretleri hız sınırlarını kontrol ederek temiz bir sefer düzenlemek sizin elinizde.

trainsimulator_15_01

Hız sınırını geçtiğinizde hanenize eksi puan işlenecektir. Tam sürelerinde vardığınız yada daha önce vardığınız duraklarda artı puan kazanacaksınız. Bu süre zarfında biriktirdiğiniz puanlar sefer sonu sizin derecenizi belirlemekte. Ani fren yapma , Rötarlı gelme , hız sınırını 1 km dahi aşsanız ceza puanı yersiniz. Oyundaki puanlama sistemi oldukça farklı. Çünkü katlayan bir ceza sistemi var.

Yani 1 km hız sınırını dahi aşsanız her yüz metrede 1 puan kaybetmeniz yerine ilk 100 metrede 1 puan ikincisinde 2 puan üçüncüsünde 4 puan. Biriktirdiğiniz binlerce puanınız tek hatanızda gidebilir dikkatli olun. Detaylı bir çevre düzenlemesiyle birebir gerçek demiryolu hatları bulunmaktadır. Daha sonra yükleyeceğimiz İlk sefer videomuzda da görebileceğiniz gibi Murnau-Berlin arası oyun saatiyle 1 saat 7 dakika sürdü.

trainsimulator_15_02

İlerde Makinistlik veya Vatmanlık düşünüyorsanız bu oyun ile kendinizi geliştirebilir ve sevdiğiniz mesleği Türkiye demiryolu hattında ve Türkiye’de mevcut lokomotif ve tramvaylarla yapabilirsiniz. Tabi bunun için de belirli bölümlerden mezun olmanız ve bu belgelere sahip olmanız gerekir. İyi Oyunlar -Oyunmodlari.com

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir