Transport Tycoon Deluxe – Yeni Otobüs ve Kamyonlar – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi
SEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ.
Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.

Transport Tycoon Deluxe – Yeni Otobüs ve Kamyonlar

418 kez

oyunmodlaricom-openttd_yeniaraclar

oyunmodlaricom-openttd_yeniaraclar

Son zamanlarda ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanan Transport Tycoon Deluxe dünyada birçok oyuncuya ulaşan ve strateji – simülasyon ögelerinin en eski örneklerinden bir tanesidir. Transport Tycoon deluxe ile belirlenen 4 farklı arazi tipinde oluşturabileceğiniz ve rastgele şehirler  ve fabrikaları harita üzerinde konumlandırdıktan sonra bu şehirler arası hava , deniz , demir ve kara yolu ile taşımacılık ağı kurabileceğiniz harika bir nakliyat simülasyonu diyebiliriz.

Ufak boyutlarına rağmen günümüzde halen benzeri bir oyunla karşılaşmayan biri olarak Transport Tycoon Deluxeyi bu alanda tek geçerim. Bu başlığımızda oyundan kısaca bahsettikten sonra hemen aşağıdaki bulunan nasıl oynanır kısmındaki videolar sayesinde oyun hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için bir rehberimiz de mevcut. Bu videolar yardımı ile oyun hakkında kısaca bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz olarak dağıtılan Transport Tycoon Deluxe’yi bilgisayarınıza indirmek için ;

http://www.openttd.org/en/download-stable

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi oyuna günümüz araçlarını ekleyen yamayıda bu konunun en altından indirebilirsiniz.

oyunmodlaricom-openttd_yeniaraclar_02

 

Yamada mevcut olan araçlardan kısaca bahsetmek gerekirse , Scania ve Volvo markalı tırlar , Mercedes-Benz 403 , Mercedes-Benz Tourismo , Setra S431DT , Scania İbizar , Volvo 9700 , Neoplan ve daha sayamadığım birçok markalı tır ve otobüsleri oyuna ekler.

Yüklenişi : İndirdiğiniz Zip Dosyasını açın ve içerisinde bulunan iki adet Zip Dosyasını Belgelerim > OpenTTD>newgrf’in içerisine atın. Ardından oyuna giriş ekranında New GRF ayarları kısmında attığınız iki dosyayı onaylayıp UYGULA deyin. Daha sonra yeni oyuna başlayarak araçları kullanabilirsiniz.

OpenTTD Yeni Otobüs ve Kamyon yaması İndir

 

 

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir