En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Tropico 5 ile Macera Kaldığı yerden Devam Ediyor

1 Beğeni Yorum
tropico5kapak

tropico5kapak

Kalypso Media tarafından pazarlanan ve  dünyanın en çok sevilen oyunları arasına giren tropico serisi 5. üyesine kavuşmasına az kaldı. 2014 yılı ikinci çeyrek(Nisan-Mayıs-Haziran)te oyuncusunun karışısına çıkacak olan tropico 5 sıfırdan tasarlanarak oyuncunun gözündeki değerini büyütmeyi hedefliyor.

El Presidente gibi adanın kontrolünü ele alıp sömürgecilik sistemiyle yeni dünyaya ayak uyduran bir dikta rejimini kurabileceğimiz , 19. yüzyıldan 21.yüzyıla doğru ilerleyen ve gelişmiş bir ticaret sistemi barındıran Tropico 5 yine serinin diğer oyunlarına bakıldığında hiçbirinde olmayan bir özellikle daha aramızda olacak. Bu özellik ise Tropico 5’te çok oyunculu bir sisteme geçiliyor. Dilerseniz bilgisayar kontrolüne verebileceğiniz 3 rakibide haritaya ekleyip onlarla kıyasıya bir rekabete girebilir yada internet üzerinden veya ağ ile arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz.

Yayıncı Firma : Kalypso Media

Orjinal Web Sitesi : http://www.tropico5.com/en/info.php

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir