Diğer Oyun Yamaları

Victoria 2 Her ülke için Conquest(Fetih) Sebebi

Victoria 2 oynuyorsanız eğer, ufak çaplı birçok ülkeyi fetih edebiliyorsunuzdur. Fakat büyük imparatorluklar ve sahip oldukları bölge sayısı 2 ve daha fazla olan millet ülkelerini fethedebilmek için bu yamaya ihtiyacınız olacak. Büyük ülkelerle yaptığınız savaşlarda bölge bölge yıllarca süren savaşlarda kendinizi buluyor ve barış anlaşmaları ile gereksiz yere uzun zaman kaybediyorsanız mutlaka deneyin.

victoria2-conquest-modu_02

Yanlız dikkat etmeniz gereken diğer bir unsur ise bilgisayar oyuncularının da bu modu kullanıyor olması. Örneğin güçlü bir Almanya’nın Fransa ile yaptığı savaş sonrası Fransız topraklarını bünyesine katması Almanya’yı neredeyse yenilmez yapacaktır.Bu nedenle değişiklikleri gerçekleştirmeden önce yedeğini almanız gerekmektedir.

Test Edilmiştir.( Victoria 2 Hearts Of Darkness)

Yüklenişi : İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisinde bulunan Common klasörünü oyunun kurulu olduğu dizine atın. Birleştirme sorusuna evet diyerek kaçışan dosyaları kopyala ve değiştir deyin. İşlem tamamdır.

Yapımcılar:cagrisina
Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı