Victoria 2 Türkçe Yama İndir – Oyun Modları – Bilgisayar Oyunları Mod, Harita ve Yama İndirme Sitesi

Victoria 2 Türkçe Yama İndir

Yayınlanma: · Güncelleme: 6.492 kez

Paradoxfan forumları üyesi Asau tarafından geliştirilmeye devam edilen ve oyunun %44’lik bir kısmını Türkçe olarak oynamanızı sağlayan yamadır. Yama kurulum şeklinde olduğu için kurması oldukça kolay ayrıca yönetim arayüzü ile çok kullanışlı. Türkçe karakter sorunları gidermek, oyunu direk olarak her seferinde Türkçe başlatmak gibi arayüzde bulunan fonksiyonlar ile dünyanın en çok oynanan strateji oyunlarından biri olan Victoria 2 ‘yi Türkçe oynayabilirsiniz.

Eventlar’ın çevrilmesi az sayıda olsa da gene oyun penceresinde bulunan ve çok fazla ihtiyacınız olacak birçok bölüm Türkçeleştirilmiş. Ayrıca Victoria 2 Heart of Darkness ve A House Divided güncellemelerin de de çalışmaktadır.

A House Divided – 2.31 (Son Sürüm)
Heart of Darkness – 3.03 (Son Sürüm)(Eski sürümde test edilmiş çalışmaktadır.)

Kurulumundan bahsetmek gerekirse, indirdiğiniz zip dosyasının içerisinde bulunan programı çalıştırın ve oyunun kurulu olduğu dizini gösterin. C:Program Files (x86)Victoria 2 Heart of darkness gösterdikten sonra kur ile yamayı kurabilirsiniz.

Yapımcılar:Asau

Dosya Özellikleri:Zip /1,3 MB
Dosyayı İndir

OyunModları

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir