Diğer Oyun Yamaları

Victoria 2:Heart of Darkness- Modern Çağ Yaması

victoria2_moderncag_heartsofdarkness_11

Bildiğiniz gibi Victoria 2 1836 yılında başlayan ve Birinci dünya savaşıyla devam eden bir büyük tabanlı strateji oyunudur. Bu yazımızda anlatacağımız yama ile Oyunun başlangıç tarihini 1992 yılına çıkarıp günümüz dünyasında oynama fırsatını yakalayabilirsiniz.

victoria2_moderncag_heartsofdarkness_10 victoria2_moderncag_heartsofdarkness_09 victoria2_moderncag_heartsofdarkness_08 victoria2_moderncag_heartsofdarkness_07 victoria2_moderncag_heartsofdarkness_04 victoria2_moderncag_heartsofdarkness_03 victoria2_moderncag_heartsofdarkness_02 victoria2_moderncag_heartsofdarkness_05 victoria2_moderncag_heartsofdarkness_06 victoria2_moderncag_heartsofdarkness_01

Amerika’nın Irak ve Afganistan savaşları ile ortadoğudaki izlediği politikalar da oyuna yansımıştır. Oyundaki birçok event değiştirilmiş ve yeniden düzenlenerek günümüz dünyasına uyarlanmıştır. Örneğin Dünya kupaları gibi. Nüfus sayısı Türkiye ile başladığım için pek inandırıcı gelmesede seferberlik durumu gerçekten çok güzel olmuş. Artık az sayıda değil savaşlar daha kalabalık.Fabrika kurulum zamanları kısaltımış ve 100 güne indirgenmiş. Fabrika geliştirme süreleri ise bütün fabrikalar için 60 gün olarak belirlenmiş durumda. Dünyanın süper güçleri arasında Ukraynanında olması günümüz dünyasında bir tuaf olsada Rusra Federasyonu , İngiltere , Fransa , Çin, Japonya  gibi günümüz dünyasının demirbaşları oyunda yine kalite fakat ülkemizde çok kötü bir sırada değil.

Yapımcılar : arkhometha,Deskchair,ExtraNoise,ZomgK3tchup,Gloa,kovio,Keder,Naselus,PDM team,Kalelovil,CaptRobau

Orjinal İndirme Linki

Bu Mod ile oynamanızı Şiddetle Tavsiye Ediyorum..

Yüklenişi : İndirdiğiniz Rar Dosyasının içerisinde bulunan “Modern Age Mod” Klasörünü ve “Modern Age Mod” Dosyasını Oyunun Kurulu olduğu dizinde (C:\Program Files (x86)\Victoria 2:Heart of darkness) bulunan Mod Klasörüne atmanız yeterlidir.(C:\Program Files (x86)\Victoria 2: Heart of darkness\mod) Ardından Launcher ile giriş yaparken attığınız modu işaretleyip oyuna giriyorsunuz.İyi Oyunlar…

https://yadi.sk/d/qDEV1TP0eXKsn

Etiketler

kaz.uslu

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

8 Yorum

  1. modu indirdim yazdigi gibi klasore attim ama oyuna girince mod gozukmuyor ne yapmam lazim

  2. Dostum mod klasörünü attım girişte modu seçiyorum fakat harita güncel olarak çıkmıyor. Oyunun versiyonu HoD 2.31

  3. Valla o kadar iyi mod ki Türkiye’nin adı Osmanlı İmparatorluğu olarak yazılmış Tebrik ediyorum helal olsun vallahi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı