En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Volkswagen Constellation 19-320 Extreme Trucker 2

Beğen 1 Yorum
VolkswagenConstellation19-320

VolkswagenConstellation19-320

Brezilya , Bolivya , Arjantin gibi ülkelerde oldukça sık kullanılan Volkswagen Constellation 19-320 sizinle. Extreme Trucker 2 de zorlu yollarda onunla seyehat etme şansını yakalayın. Biz aşağıdaki videoda sizlerinde göreceği gibi kanada kısmında buzlu yollarda denedik kamyonu. İkaz lambası yok malesef fakat interior ve diğer özellikleri bakımından hoşunuza gidecek cinsten.

Çalışan Sürüm : 18 WoS Extreme Trucker 2 – V1.0

Test Edilen Sürüm18 WoS Extreme Trucker 2 – V1.0

Resimler :

Yapımcı :Ad&A

Rar Şifresi : oyunmodlari.com

Mod İçin Hazırladığımız Video :


Video Oyunmodlari.com Sitesi tarafından hazırlanmış ve sizlerle paylaşılmıştır.

OyunModlari.Com tarafından test edilmiş sorunsuz olarak çalışmaktadır.Dosya arşivimizde olup linklerin silinmesi durumunda hızlı bir şekilde müdahale edilip linkler yenilenecektir.

Yüklenişi : İndirdiğiniz Rar Dosyasının içerisindeki .SCS uzantılı dosyayı Belgelerim > Extreme Trucker 2 > Mod klasörünün içerisine atın daha sonra haritada Montananın üst kısmında kanada  kısmına seyehat edin orada aracı bulacaksınız..

İndirme Linki : 13  MB Volkswagen Constellation 19-320 İndir [OyunModlari.Com]

Bunlarda Dikkatinizi Çekebilir

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir