Ana sayfa Mount&Blade Modları İndir Warband Savaşta Asker Sayısı Yükseltme Modu

Warband Savaşta Asker Sayısı Yükseltme Modu

2.985
0
mbwb_savas_limiti

Bu Program sayesinde Warband’ta belirlenmiş savaş alanı asker limitlerini yükseltebilirsiniz. Bu Program sadece Single Player modunda çalışmaktadır. Oyunda savaş alanındaki asker miktarını arttırıp düşürebilirsiniz. Minimum 30 askere kadar düşürebilirsiniz.


Kurulumu : Aşağıdaki bağlantıdan Programı indirin. Daha sonra Rar’dan çıkartarak programı bilgisayarınıza kurun. Ardından Mount&Blade Warband Oyununu çalıştırın daha sonra Programı kurduktan sonra masaüstüne gelen programın simgesine tıklayın ve ardından aşağıdaki resimdeki gibi açılacak programdan asker sayısını ne kadar yapmak istiyorsanız ayarlayıp Save & Exit yaparak çıkın. İşlem tamamdır.

atvekilic_askersayisi_yukseltme_programi

Bu program ile savaş alanındaki asker sayısını en fazla 1000 yapabilirsiniz. Buda sizin 500 askerinize karşılık düşmanın 500 askeri demektir. Fakat sizin asker sayınız az ise sizden kalan kontenjan düşmana verilecektir. Bunu göz önünde bulundurarak kullanabilirsiniz. Ayrıca programda savaş alanındaki asker sayısını fazla tutmak , Mount&Blade Warband‘ın kasmasına da neden olabilir.

Modu İndir

Yapımcı : Janus

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here