En kaliteli mod indirme sitesi - Oyunmodları

Yeni Upload Sistemine Geçiyoruz

1 Beğeni Yorum
modsup

İlk olarak Oyunmodlari.com sitemizden duyurmak istedik. Artık modlar tek indirme linki ve kendi upload servisimiz olan Modsup ile yayınlanacak.

Bütün sitelerimizdeki dosyaların silinmelerini engellemek için kendi Upload ağımızı kuruyoruz. Haziran 2016 tarihinden itibaren yayın hayatına geçireceğimiz Modsup sistemi ile Sitelerimize ekleyeceğimiz yeni modları indirebileceksiniz.

Sistemin çalışma mantığı oldukça basit olacak. Ayrıca Global dilde yayın yapan bir sistem üzerinde çalıştığımız için 7 Farklı dili destekleyecek. Ama asıl önemli olan Modsup bir Türk girişimi olacak.

Tamamen ücretsiz ve limitsiz indirme olanakları sunacak olan Modsup, Türkçe ve İngilizce dilinde yayın yapan Uslumedya, SimulationGroup sitelerimizde kullanmayı amaçlıyoruz. Böylece Sharemods, Uploadfiles ve Turbobit upload ağlarını artık kullanmayacağız.

Sitelerimize yüklenen yeni mod ve yamaların indirme linkleri modsup ile güvence altına alınmış olacak ve linklerin kırılmasının önüne geçilecektir.

kaz.uslu Hakkında

Bilgisayar oyunları için Mod, yama, harita, dlc, eklenti ve daha fazla içeriği paylaştığımız websayfamızdır. Oyunmodlari.com test ettiği binlerce içeriği ile bu alanda lider sayfalardan birtanesidir. Sizde Oyunmodlari.com sitesine kendi yaptığınız yada çok hoşunuza giden anonim bir içeriği ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir