İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yenilikler ve Son Haberler

Merhaba sayın Nfs.Gen.TR Ziyaretçileri. Sitemiz 1.Yılını doldurdu ve ikinci yıla doğru devam etmektedir. Amacımız ve felsefemiz gereği sizler için en güzel Nfs Arabalarını bulup paylaşmaktayız. Bunu yapan belkide ilk Türk sitesi olmaktanda gurur duyuyoruz. Amacımız ileriki yıllar için daha sağlam adımlar atarak sizlere farklı konularda da destek sağlamak.Bunun ilk adımını da yakında atacağız. Blog Sitemizi de aktif hale getirerek Burada yayınlanan araba yamalarının deneme sürüşlerini bizzat Nfs.Gen.TR takımı gerçekleştirecek. Oraya göz atıp arabalar hakkında bilgi alabileceğiniz bir platform düşünüyoruz.

Eğer Blog sitemizden istediğimiz verimi alırsak hemen arkasından da Topluluk projemiz olan Forum Sitemizi devreye sokacağız. Sizlerden Ricam Buradan indirip oyuna aktardığınız araba yamaları hakkında kısa kısa yorumlar yazarak Diğer arkadaşlara da bilgi vermeniz. Ücretsiz ve Sorunsuz bir hizmet alıyorsunuz arkadaşlar ve biz sizlere bu hizmeti yapmaktan Onur Duyuyoruz.Lakin bizimde sizlerden Nacizane bir isteğimiz var oda budur. Yorumlarınız Kısa süreler içerisinde onaylanacaktır.

Bir Sonraki Nfs Oyunlarınında Araba yamalarını paylaşmaya her zaman devam edeceğiz. Nfs.Gen.TR olarak Need For Speed Oyunlarının Ülkemizde ne kadar çok sevildiğinin farkındayız. Modların yüklenişini daha da kolay hale getireceğiz. Hatta blog servisimizi kurduktan sonra burada hemen hemen bütün modların(Benzer modların) Yüklenişini Anlatacağız Videolu anlatımlarla .

Bizimle Kalın! İyi Oyunlar

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.